120 بیمار مشکوک به کرونا در لنگرود بستری هستند

به گزارش وبلاگ پسر خوب، 120بیمار آنفلوآنزا و بیماری تنفسی در بیمارستان شهید امینی این شهرستان بستری و در حال مداوا هستند.

120 بیمار مشکوک به کرونا در لنگرود بستری هستند

به گزارش وبلاگ پسر خوب به نقل از ایرنا، مدیرشبکه بهداشت و درمان لنگرود گفت در گیلان اظهارکرد: تمامی ظرفیت بیمارستان امینی این شهرستان تکمیل است و کوشش می گردد که با درمان سرپایی مبتلایان به آنفلوآنزا، بیماران بیشتری ترخیص تا امکان جایگزینی برای بیماران جدید فراهم گردد.

رامین غلامپور بیان نمود: از ابتدای شیوع بیماری (حدود 2 هفته) 50بیمارتنفسی و مشکوک نیز در بیمارستان امینی لنگرود بهبود یافته و ترخیص شدند و تعداد بهبود یافتگان و ترخیص شده ها بطور روزانه در این شهرستان چندین برابر تعداد بستری شده هاست و بتدریج با غلبه کردن بر بیماری نگرانی های مردم و شهروندان بر طرف خواهد شد.

غلامپور درباره اقدامات صورت گرفته نیز گفت: تمام بخش های بیمارستان امینی لنگرود به پذیرش بیماران اختصاص پیدا نموده است و کوشش برای راه اندازی بیمارستان جدید و مجهز شهید حسین پور نیز ادامه دارد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان لنگرود از کوشش ایثارگرانه و شبانه روزی کادر پرستاری و پزشکی این شهرستان برای مداوای بیماران قدردانی کرد و اضافه نمود: یکی از دلایل مراجعات بیشتر مردم به بیمارستان ها ترس و اضطراب است و به همین تاکید بر آن استکه بیماران به مراکز درمانی مراجعه نمایند.

وی اضافه نمود : از سوی دیگر از امروز با اختصاص یافتن سهمیه دارو به یک داروخانه در این شهر و در اختیار قرار دادن داروی تامی فلو به این داروخانه که با تجویز متخصص عفونی و داخلی در اختیار بیماران قرار می گیرد.

وی گفت: امیدواریم با تحقق این امر از مراجعات غیر ضروری به بیمارستان جلوگیری گردد و با توجه به درمان های سرپایی که در حال اجرا است و با ماندن مردم در خانه تا چند روز آینده از شمار مراجعه نماینده ها به بیمارستان کاسته گردد.

وی به مردم توصیه کرد: برای حفظ سلامت خود واعضای خانواده حتما در خانه بمانند و ضمن توجه به توصیه های پزشکی و بهداشتی از حضور در بازارهای هفتگی و مکان های شلوغ خودداری نمایند.

غلامپور تاکید نمود: اگر مردم موارد ایمنی، بهداشت فردی و جمعی و توصیه های بهداشتی مسئولان توجه نمایند و در خانه بمانند ویروس میزبانی پیدا نخواهد کرد و بزودی بساط این بیماری در استان جمع می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "120 بیمار مشکوک به کرونا در لنگرود بستری هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "120 بیمار مشکوک به کرونا در لنگرود بستری هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید