واکنش مراکش به انتقادهای امارات

به گزارش وبلاگ پسر خوب، نخست وزیر مراکش در سخنانی گفت که کشورش با هجمه های شدیدی روبرو است، اما اجازه داده نخواهد شد که وحدت ملی در این کشور از بین برود.

واکنش مراکش به انتقادهای امارات

به گزارش وبلاگ پسر خوب، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، سعد الدین العثمانی، نخست وزیر مراکش در سخنانی در واکنش به نقدها امارات از دولت این کشور اظهار کرد: مراکش با شدیدترین هجمه ها روبرو است و بعضی طرف ها وجود دارند که حسرت همبستگی و وحدت ما را می خورند.

وی اضافه کرد: ما اجازه نمی دهیم که صف و وحدت ملی مان از هم بپاشد و همه با اتحاد و به رهبری محمد ششم، پادشاه مراکش به سمت توسعه کشور پیش می رویم.

العثمانی ادامه داد: دولت از زمان شروع بحران کرونا برای برطرف پیامدهای این بیماری همه گیر 400 اقدام اتخاذ نموده و این بدان معنا است که هر روز یک اقدام جدید صورت گرفته است.

رسانه های مراکش در این باره گزارش دادند که اظهارات العثمانی در پاسخ به نقدها امارات از دولت و نخست وزیر مراکش مطرح درباره کرونا مطرح شده است.

طبق این گزارش، امارات هفته گذشته با انتشار مطلبی در توییتر، دولت مراکش را متهم به بی توجهی به ملت این کشور و فراهم نکردن یاری های لازم و مواد غذایی برای آنها در شرایط کنونی و شیوع کرونا نموده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش مراکش به انتقادهای امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مراکش به انتقادهای امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید