واکنش فدراسیون فوتبال به تهدید به تعلیق انتخابات فوتبال

به گزارش وبلاگ پسر خوب، فدراسیون فوتبال به موضوع تهدید تعلیق مجمع در صورت رد صلاحیت بهاروند واکنش نشان داد.

واکنش فدراسیون فوتبال به تهدید به تعلیق انتخابات فوتبال

به گزارش وبلاگ پسر خوب، در شرح فدراسیون فوتبال درباره تهدید تعلیق مجمع درصورت رد صلاحیت بهاروند آمده است: فرآیند مربوط به برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال با تاکید و تصریح بر کلیه ظرفیت های قانونی مندرج در اساسنامه در حال طی شدن است. با تاکید سرپرست محترم فدراسیون فوتبال، مباحث مربوطه در مراحل مختلف انتخابات شامل اطلاعیه نخست ثبت نام، ثبت نام کاندیداها، معین صلاحیت در حوزه فدراسیون و همچنین مبادی ذی ربط با دقت ویژه و آنالیز های مختلف در حال اجرا است و در کنار این موضوع، کمیته اخلاق جهت رصد دقیق موارد، کارگروه ویژه ای را به دستور سرپرست فدراسیون فوتبال تشکیل داده که در صورت بروز تخلف های احتمالی عکس العمل سریع و قاطعی را در این باره نشان دهد.

در بخش دیگر شرح فدراسیون فوتبال ضمن تاکید بر پیگیری قضایی مطلب منتشره را شائبه برانگیز خوانده و آورده است: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به طور قطع نهایت کوشش خود را جهت برگزاری انتخابات در راستا سالم خود انجام خواهد داد.

به گزارش وبلاگ پسر خوب، واکنش فدراسیون به این گزارش در حالی است که مستندات خبر مذکور نزد وبلاگ پسر خوب محفوظ است و در صورت لزوم نسبت به انتشار آن اقدام خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش فدراسیون فوتبال به تهدید به تعلیق انتخابات فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون فوتبال به تهدید به تعلیق انتخابات فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید