نماینده سوری: تحریم های آمریکا در شرایط شیوع کرونا رفتار وحشیانه است

به گزارش وبلاگ پسر خوب، دو تن از نمایندگان مجلس سوریه اقدامات آمریکا و کشورهای غربی علیه این کشور در شرایط شیوع ویروس کرونا را وحشیانه و خلاف قوانین بشری بین المللی توصیف کردند.

نماینده سوری: تحریم های آمریکا در شرایط شیوع کرونا رفتار وحشیانه است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ پسر خوب، تعیین نصر از نمایندگان مجلس سوریه ادامه یافتن تحریم ها و اقدامات آمریکا و دولت های غربی علیه سوریه در شرایط شیوع کرونا را رفتار وحشیانه و جنایت علیه بشریت توصیف کرد.

او در گفت و گو با روزنامه الوطن سوریه از سازمان ملل و اتحادیه اروپا و سازمان بهداشت دنیای خواست تا در شرایطی که سوریه احتیاج به واردات دارو تجهیزات پزشکی دارد؛ برای لغو اقدامات یکجانبه کشورهای غربی و تحریم ها اقدام نمایند.

او سپس با خطاب قرار دادن کشورهای عربی، پرسید: آیا عاقلانه است که کشورهای عربی همچنان به اقدامات خود علیه حکومت و مردم سوریه در این شرایط شیوع ویروس کرونا ادامه دهند؟

محمد خیر العکام دیگر نماینده مجلس سوریه نیز اقدامات آمریکا و کشورهای غربی را خلاف قوانین بین المللی دانست و گفت علی رغم کوشش دولت سوریه، تحریم ها و اقدامات کشورهای غربی بر فرایند مبارزه با شیوع ویروس کرونا تأثیر منفی گذاشته است.

با شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا که کشور سوریه نیز از آن مستثنی نیست؛ بسیاری از شخصیت ها و هنرمندان و خوانندگان سوری در شبکه های اجتماعی نیز از جامعه دنیای خواسته اند برای برطرف تحریم ها علیه این کشور اقدام نمایند.

طبق آخرین آمار وزارت بهداشت سوریه تا کنون 19 نفر در این کشور به بیماری کووید-19 مبتلا شده اند که از این میان دو نفر فوت نموده و دو نفر دیگر بهبود یافته اند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "نماینده سوری: تحریم های آمریکا در شرایط شیوع کرونا رفتار وحشیانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده سوری: تحریم های آمریکا در شرایط شیوع کرونا رفتار وحشیانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید