میوه های شیرین و کم قند را بشناسید

به گزارش وبلاگ پسر خوب، باشگاه خبرنگاران/ میوه ها سرشار از مواد مغذی هستند و اگر قرار است قند دریافت کنید بهترین کار جذب آن به همراه مقدار زیادی ماده مغذی است.

میوه های شیرین و کم قند را بشناسید

میوه ها نیز به میزان قابل توجهی قند در خود دارند. میوه ها از گروه غذایی هستند که استفاده آنها برای افراد دیابتی یا افرادی که کمتر از کربوهیدرات استفاده می نمایند ،گیج نماینده است. رژیم های غذایی متعادل در برخی موارد با هم متفاوت هستند.

شاید بگویید نباید نگران قند موجود در میوه ها بود، چون یکی از موارد طبیعی موجود در آن است اما در حقیقت نگران بودن یا نبودن به مواردی بستگی دارد. مسلما میوه ها سرشار از مواد مغذی هستند و اگر قرار است قند دریافت کنید بهترین کار جذب آن به همراه مقدار زیادی ماده مغذی است.

از طرفی دیگر، بدن برخی از افراد بهتر از دیگران قند را کنترل می نماید و اگر شما از افرادی هستید که به رژیم های کم کربوهیدرات خوب پاسخ می دهید، پس باید بسیار مراقب باشید.

گلوکز خونتان را چک کنید تا ببینید هر میوه (یا غذا) چه تاثیری روی آن دارد. میوه هایی که نسبت به سایر میوه های دیگر کمترین قند را دارند جزو آن دسته از میوه هایی هستند که بیشترین مواد مغذی را در خود جای داده اند.

میوه هایی که کمترین قند را دارند

مقدار کمی لیمو شیرین

ریواس

انواع توت

تمشک

قره قات

میوه هایی که قند کم تا متوسط دارند

توت فرنگی

پاپایا

هندوانه

هلو

شلیل

بلوبری

طالبی

خربزه

سیب

زرد آلو

گریپ فروت

میوه هایی که کمی قندشان بالا است

آلو برقانی

پرتقال

کیوی

گلابی

آناناس

میوه هایی که قند بسیار بالایی دارند

نارنگی

گیلاس

انگور

انار

انبه

انجیر

موز

میوه های خشک، مانند خرما، کشمش، زرد آلوی خشک و آلو

منبع: همگردی

به "میوه های شیرین و کم قند را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میوه های شیرین و کم قند را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید