مسی نه، توپ طلا را به فن دایک بدهند

به گزارش وبلاگ پسر خوب، دنی مورفی، مدافع سابق لیورپول، معتقد است که ویرژیل فن دایک شایستگی بیشتری برای کسب توپ طلا نسبت به لیونل مسی دارد.

مسی نه، توپ طلا را به فن دایک بدهند

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ پسر خوب، به نظر می رسد که لیونل مسی و ویرژیل فن دایک بیشترین شانس را برای دریافت توپ طلای سال 2019 داشته باشند. تا به اینجای سال افتخارات بین این دو نفر تقسیم شده است؛ فن دایک جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را از آن خود نموده و مسی نیز برنده جایزه دبست فیفا شده است.

دنی مورفی، مدافع سابق لیورپول، معتقد است که فن دایک شایستگی بیشتری نسبت به لیونل مسی برای دریافت جایزه توپ طلا دارد. او گفت: فن دایک تاثیر گسترده ای روی باشگاه لیورپول گذاشته است. او یک رهبر فوق العاده است و تاثیر زیادی نیز روی سایر بازیکنان تیم گذاشته است. ماتیپ نیز پیشرفت فوق العاده ای در بازی خود داشته است. به نظر من این پیشرفت ماتیپ نیز به خاطر اطمینان خاطرش نسبت به فن دایک است.

مورفی در ادامه گفت: آیا لیورپول می توانست بدون او قهرمان لیگ قهرمانان اروپا گردد؟ به نظر من پاسخ خیر است. مطمئنا بازیکنانی نظیر مانه، صلاح و فیرمینو هم فوق العاده هستند اما اگر شما فن دایک را از لیورپول بگیرید، آن ها دیگر یک تیم برنده نخواهد بود.

لیونل مسی نتوانست به قهرمانی بارسا در اروپا یاری کند و طی سال های اخیر نیز برنده توپ طلا از تیم قهرمان اروپا انتخاب شده است. فن دایک یک بازیکن منحصر به فرد است و باید جایزه توپ طلا به او داده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مسی نه، توپ طلا را به فن دایک بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی نه، توپ طلا را به فن دایک بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید