مسدود شدن جاده چالوس با دستور دادستان البرز، مردم تردد ها را کاهش دهند

به گزارش وبلاگ پسر خوب، دادستان عمومی و انقلاب استان البرز از مسدود شدن ورودی جاده چالوس در محدوده میدان های حافظ و امیرکبیر با دستور قضایی خبر داد.

مسدود شدن جاده چالوس با دستور دادستان البرز، مردم تردد ها را کاهش دهند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ پسر خوب، حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب استان البرز در جمع وبلاگ پسر خوب از مسدود شدن ورودی جاده چالوس در محدوده میدان های حافظ و امیرکبیر با دستور قضایی خبر داد و گفت: از روز گذشته با دستور قضایی این جهت مسدود شده و تردد صرفا برای ساکنان محلی مقدور است؛ از همه هم وطنان می خواهیم با توجه به مسدود شدن جهت، برای سفر به چالوس از این جهت تردد نکنند.

وی با اشاره به شرایط ویژه استان البرز که شریان ارتباطی پایتخت و چندین استان کشور به شماره می رود ادامه داد: متاسفانه این شرایط اعمال محدودیت برای تردد به استان را با مشکل روبه رو کرده و نیازمند ورود جدی مسئولان اجرایی و اتخاذ تدابیر لازم هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب البرز با درخواست از رسانه ها برای دعوت مردم به عدم حضور در اماکن عمومی و کاستن از تردد ها بیان نمود: از هم استانی ها می خواهیم برای حفظ سلامت خود و خانواده از تردد به مکان های شلوغ و پرتجمع و حضور در مراکز خرید خودداری کنند و حتی المقدور فعلا از رستوران ها و مراکز تفریحی استفاده نکنند.

وی با اشاره به اینکه در صورت گسترش این بیماری خدمات دهی به هم استانی ها می تواند به سختی ممکن باشد شرح داد: بهترین راه چاره اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و رعایت نکات بهداشتی اعلام شده توسط مسئولان پزشکی استان است.

مددی متذکر شد: در ایام اخیر کلیه مراکز قضایی و انتظامی به فعالیت خود ادامه می دهند، اما از مردم می خواهیم با توجه به شرایط کنونی کشور، مراجعه خود به این مراکز را حتی المقدور به زمان دیگری موکول کنند.

وی با تاکید بر اینکه دستورات قضایی برای تشدید نظارت بر فعالیت صنوف تولید و عرضه مواد غذایی و بهداشتی صادر شده و نظارت دقیق بر توزیع اقلام بهداشتی انجام می شود گفت: کمبودی در استان در زمینه مواد غذایی و بهداشتی نداریم و اگر نارسایی مشاهده می شود مربوط به سیستم توزیع است که در حال پیگیری آن از جانب مراجع ذیربط هستیم لذا در آینده نزدیک و با همت مسئولین غذا و دارو، اداره سمت و تعزیرات استان مسائل مذکور نیز مرتفع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مسدود شدن جاده چالوس با دستور دادستان البرز، مردم تردد ها را کاهش دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسدود شدن جاده چالوس با دستور دادستان البرز، مردم تردد ها را کاهش دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید