مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی با استعفای احمدزاده مخالف کردند

به گزارش وبلاگ پسر خوب به نقل از روابط عمومی باشگاه ملوان بندر انزلی، مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی با استعفای محمد احمدزاده سرمربی این تیم مخالفت کردند.

مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی با استعفای احمدزاده مخالف کردند

پس از باخت خانگی تیم ملوان بندر انزلی برابر تیم استقلال خوزستان در هفته نهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور که به کناره گیری محمد احمدزاده سرمربی این تیم منجر شد، مدیران باشگاه ملوان بندرانزلی پس از برگزاری نشستی با وی ضمن نپذیرفتن این استعفا، بیانیه ای صادر کردند.

در متن این بیانیه آمده است:

ضمن ارج نهادن به نگرانی های دلسوزانه و به حق تمام هواداران ملوان در قبال عدم نتیجه گیری فنی در 5 هفته ای که از آغاز به کار کادر مدیریتی و فنی جدید می گذرد به اطلاع می رساند مدیریت باشگاه ملوان پس از استعفای ناگهانی آقای احمدزاده، با عنایت به برآیند بدست آمده از افکار عمومی هواداران و مشورت با پیشکسوتان به عنوان دو ستون اصلی این باشگاه و همچنین برگزاری جلسات فنی و با در نظر دریافت هدف گذاری اعلام شده برای این فصل، حمایت قاطعانه از سرمربی متعهد منتخب باشگاه ملوان را بهترین تصمیم در شرایط فعلی دانسته و با استعفای ایشان مخالفت می نماید.

لذا با تشکر مجدد از همه هواداران فوتبال فهم ملوان به جهت اعتماد به امانت داران خود، از همه این بزرگواران درخواست می کنیم تا برطرف شدن مسائل باشگاه برای جذب بازیکن، از مجموعه حاضر همانند گذشته با تمام توان حمایت کنند چرا که اطمینان داریم راه دشواری که آغاز کرده ایم با حمایت و همدلی تمامی خانواده ملوان سرانجام خوشی خواهد داشت.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب دو امتیاز قعرنشین جدول 18 تیمی لیگ دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان است. این تیم در هفته دهم این رقابت ها در تهران به مصاف بادران تیم هفتم جدول می رود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی با استعفای احمدزاده مخالف کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی با استعفای احمدزاده مخالف کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید