مجلس یازدهم باید جراحی های بزرگ مالی را شروع کند

به گزارش وبلاگ پسر خوب، خبرنگاران/کرمان نماینده منتخب مردم کرمان و راور در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: مجلس یازدهم باید جراحی های بزرگ مالی را شروع بکند و از ساختار سنتی در اقتصاد خارج شده و متناسب با ظرفیت هایی که داریم بتوانیم بر مسائل فائق بیاییم.

مجلس یازدهم باید جراحی های بزرگ مالی را شروع کند

دکترمحمدرضا پورابراهیمی در گفت و گو با وبلاگ پسر خوب درباره برنامه هایش در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دو سطح از مسائل را در دستور کار داریم که شامل مسائل استانی و حوزه انتخابیه کرمان و راور و دیگری مسائل ملی است.

وی اضافه نمود: در مسائل استانی در یک سال باقی مانده از دولت دوازدهم پس از شروع مجلس جدید، پروژه های نیمه تمام در حوزه های زیرساختی از جمله آموزش، برق، گازرسانی، بهداشت و تعهداتی که دولت در ارتباط با مردم داده را پیگیری خواهیم کرد تا عملیاتی گردد که خروجی آن ارتقاء شاخص های زیرساختی برای استان و حوزه راور و کرمان است.

پورابراهیمی توضیح داد: ورود همزمان به توسعه فعالیت های مالی و بخش های مختلف که زمینه آن فراهم و طرح های جدیدی است، خواهیم داشت که باید به دنبال طرح های قبلی عملیاتی گردد مثل طرح های فولاد، توسعه مس و صنایعی که مزیت نسبی داریم مانند لاستیک و ...

عضو کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی بیان نمود: اجرای طرح های جدیدی مثل فروسیلیس، صنایع تبدیلی در بخش های مختلف کشاورزی، توسعه فعالیت های گردشگری را در استان پیگیری می کنیم که از قبل روی این طرح ها کار شده است. ضمن اینکه مصوبه کمیسیون و صحن علنی را درباره منطقه گردشگری شهداد داریم که کوشش می کنیم این اتفاق مثبت رقم بخورد.

وی اضافه نمود: اولویت ما در مجلس یازدهم در حوزه مالی فراوری، اشتغال و حل مسائل معیشتی مردم کرمان خواهد بود و با این تمرکز دوره آینده را شروع خواهیم کرد.

پورابراهیمی با اشاره به اینکه در سطح ملی با رویکر جدیدی مسائل را پیگیری خواهیم کرد، گفت: عمدتا اصلاح ساختار را در بخش های مالی مدنظر قرار داریم و اولویت اول قطعا در حوزه بودجه خواهد بود.

نماینده منتخب مردم کرمان و راور در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی بیان نمود: مجلس یازدهم باید جراحی های بزرگ مالی را شروع بکند و از ساختار سنتی در اقتصاد خارج شده و متناسب با ظرفیت هایی که داریم بتوانیم بر مسائل فائق بیاییم.

عضو کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در دور جدید مجلس کوشش می گردد کارهای ناتمام مجلس نهم و دهم را که بخش هایی از آن تا 90 درصد رسیده مانند قانون بانکداری که کلیات آن تصویب شده یا موضوعات شبیه به آن را عملیاتی کنیم ضمن آنکه بخشی کارهای باقی مانده مجلس قبل و اصلاح ساختاری از اهم اولویت های ما در برنامه پیش رو است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مجلس یازدهم باید جراحی های بزرگ مالی را شروع کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس یازدهم باید جراحی های بزرگ مالی را شروع کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید