علل پلمب شعبه KFC در غرب تهران

به گزارش وبلاگ پسر خوب، علی فاضلی رئیس اتاق اصناف با اعلام دلایل پلمب شعبه KFC در غرب تهران، از صدور دستورالعمل برخورد با برندهایی که از شهرت های بین المللی سوءاستفاده می نمایند، اطلاع داد.

علل پلمب شعبه KFC در غرب تهران

رئیس اتاق اصناف ایران درباره پلمب شعبه KFC در غرب تهران گفت:

هیچ مجوزی برای فعالیت و ثبت رسمی برندهای آمریکایی KFC و مک دونالد در ایران صادر نشده و اساسا هیچ درخواستی نیز از سوی این دو برند مطرح آمریکایی برای فعالیت در ایران مطرح نشده است.فاضلی ادامه داد:ممکن است بعضی به نام برندهای مشهور خارجی، اقدام به ثبت شرکت نمایند اما دال بر این نیست که واحد مشغول به کار شده باشد بلکه باید مجوزهای لازم را از سوی مراجع ذیربط دریافت کند.وی اعلام نمود:امروز دستورالعملی برای برخورد با آن دسته از فروشگاه هایی که از شهرت برندهای بین المللی سوءاستفاده می نمایند، به تمام سازمان های بازرسی اصناف در سراسر کشور ابلاغ و اعلام شده است تا تمامی واحدهایی که با نام مک دونالد یا KFC فعالیت می نمایند، پلمب شوند.رئیس اتاق اصناف ایران اظهارداشت:یک فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی KFC ایرانیان در ایران مجوز گرفته است که هیچ ارتباطی با شرکت های آمریکایی مذکور نداشته و مجوزی هم برای فعالیت نمایندگان رسمی این دو شرکت آمریکایی صادر نشده است، بنابراین بعضی در فضای مجازی با انتشار عکس هایی، فضا را متشنج نموده اند.

به گفته فاضلی، هنوز شکایتی دال بر گشایش غیرقانونی برندهای KFC و مک دونالد در ایران دریافت ننموده ایم ولی اگر بعضی برندها با دریافت پروانه کار از دستگاه های دولتی مشغول به کار شده اند که قرابت با برندهای مذکور دارند، بحث دیگری است. در این رابطه شنیده ام، فست فودی به نام KFC بدون پروانه کسب، مشغول به فعالیت بوده که پلمب هم شده است. منبع: خبرگزاری مهر

منبع: کجارو

به "علل پلمب شعبه KFC در غرب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علل پلمب شعبه KFC در غرب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید