طالبان: تا خاتمه اشغال افغانستان به مبارزه ادامه می دهیم

به گزارش وبلاگ پسر خوب، پس از اظهارات رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا درباره ادامه حضور نظامی در افغانستان، سخنگوی طالبان گفت که آمریکا تاکنون دستاوردی نداشته و آنها نیز تا خاتمه اشغال به مبارزه ادامه می دهد.

طالبان: تا خاتمه اشغال افغانستان به مبارزه ادامه می دهیم

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ پسر خوب، ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان در واکنش به اظهارات رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا مبنی بر ادامه حضور نظامیان این کشور در افغانستان تا چندین سال آینده گفت: آمریکا با تداوم اشغال افغانستان مانند 18 سال گذشته ناکام بوده و دستاوردی نخواهد داشت.

وی اضافه نمود: اظهارات مارک میلی برای ادامه حضور نظامیان آمریکایی را نشان دهنده موضع ضد و نقیض آمریکا، سراسیمگی و ضعف واشنگتن دانست.

سخنگوی طالبان ادامه داد: مردم افغانستان حضور هیچ کشور خارجی را در خاک خود تحمل نکرده و علیه آن جهاد می نمایند و تا خاتمه اِشغال به حمله علیه دشمن خود ادامه خواهند داد.

ژنرال مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که برای موفقیت آمیز بودن ماموریت آمریکا در افغانستان باید قادر به تامین امنیت داخلی این کشور باشند تا از خاک افغانستان تهدیدی مورد توجه آمریکا نشود.

وی اضافه نمود که برای رسیدن به این هدف حضور نظامی آمریکا در افغانستان تا چندین سال آینده ادامه خواهد داشت.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طالبان: تا خاتمه اشغال افغانستان به مبارزه ادامه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالبان: تا خاتمه اشغال افغانستان به مبارزه ادامه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید