روایت یک مستند از شهیدی که 10 هزار مین را خنثی کرد

به گزارش وبلاگ پسر خوب، فیلم مستند زمین می لرزد به کارگردانی عادل انیسی و محمدجواد رحیمی آماده نمایش شد.

روایت یک مستند از شهیدی که 10 هزار مین را خنثی کرد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ پسر خوب، فیلم مستند زمین می لرزد به کارگردانی عادل انیسی و محمدجواد رحیمی با روایتی دیده نشده از شهید ابراهیم خلیلی که در جریان جنگ سوریه بیش از 10 هزار مین را خنثی کرد، آماده نمایش شد.

2 سال قبل داعش در هنگام عقب نشینی از منطقه بحرالسد در شمال شرق سوریه بیش از صدهزار مین ضد نفر در زمین جاسازی کرد و جان صد ها هزار نفر از مردم سوریه در خطر نهاده شد، اما فرماندهی شجاع از لشکر 27 محمد رسول الله توانست قبل از شهادت با یاری نیرو های خود بیش از 10 هزار مین را خنثی کند.

مستند زمین می لرزد روایتی از شهید ابراهیم خلیلی از فرماندهان لشکر 27 محمد رسول الله است که همراه با نیروهایش با حضور در سوریه به پاکسازی مناطق تحت کنترل داعش از وجود مین های ضد نفر پرداختند. در این فیلم برای اولین بار نشان داده می گردد که نیرو های ایرانی در شرق حلب و در 8 دقیقه ای خط مقدم نبرد با داعش چگونه به یاری مردم سوریه شتافتند و زمین را از غرش مین های داعشی در زیر پا های مردان و زنان و بچه ها سوری نجات دادند.

فیلمبرداری فیلم مستند زمین می لرزد در شرایط بسیار سخت جنگی به مدت یک هفته با موضوع شهید ابراهیم خلیلی در نزدیک ترین منطقه به خط مقدم نبرد با داعش در شرق حلب انجام و پس از 4 ماه تدوین آماده نمایش شد.

فیلم مستند زمین می لرزد به کارگردانی مشترک عادل انیسی و محمدجواد رحیمی و تهیه کنندگی مهدی مطهر فراوری شده در خانه مستند و محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روایت یک مستند از شهیدی که 10 هزار مین را خنثی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت یک مستند از شهیدی که 10 هزار مین را خنثی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید