دیجی کالا برای پاسخ به احتیاج مردم در دوران کرونا به استخدام 2000 نیروی جدید احتیاج دارد

به گزارش وبلاگ پسر خوب، دیجی کالا برای خدمت رسانی و پاسخ به افزایش تقاضای میلیون ها کاربر خود در سراسر کشور در شرایط شیوع ویروس کرونا، در فاز اول به 2 هزار همکار جدید در بخش انبارداری، لجستیک و ارسال کالا احتیاج دارد.

دیجی کالا برای پاسخ به احتیاج مردم در دوران کرونا به استخدام 2000 نیروی جدید احتیاج دارد

در شرایط سخت فعلی که خرید اینترنتی برای همه ما تبدیل به یک احتیاج ضروری و عامل مهمی برای کاهش تردد و یاری به قطع زنجیره شیوع کرونا شده، دیجی کالا کوشش نموده است با تمام توان خود در کنار مردم عزیز کشور بایستد و کوشش کند بخشی از راه چاره باشد و این امر را مسئولیت اجتماعی مهم خود می داند.

باید توجه داشت، که پاسخ به این حجم از افزایش تقاضای جدید، که پیش بینی نشده بود و در شرایط عادی نیز وجود نداشته است، احتیاج به زیرساخت های لجستیکی و فناورانه گسترده، انبارها، مراکز پردازش و عملیات متعدد و منابع انسانی آموزش دیده دارد که به هیچ وجه امکان ایجاد آن به طور یک شبه یا حتی چندهفته ای برای هیچ شرکتی در دنیا میسر نیست و به همین دلیل عظیم ترین شرکت های فناوری دنیا مانند علی بابا، آمازون و اوکادو نیز با چالش های جدی در این روزها روبرو هستند.

در کنار مسئولیت مهم خدمت رسانی دیجی کالا در شرایط کنونی، مسئولیت مهم دیگری نیز وجود دارد و آن حفظ سلامت 5 هزار همکار فعلی دیجی کالاست که بخش عمده آن ها از بخش عملیات هستند. در راستای حفظ سلامت همکاران، شیفت ها و بازه های کاری را کوتاه تر و زمان های استراحت و مرخصی ها را بیشتر نموده ایم. همینطور رعایت و اجرای پروتکل های پیشگیری و بهداشتی هم تاثیر کاهشی بر میزان ظرفیت لجستیکی و عملیاتی و توان سرویس دهی دیجی کالا گذاشته و این امر منجر به محدودیت ثبت سفارش برای مشتریان شده است. از همه کاربران عزیز دیجی کالا، خواهش می کنیم تا در این مدت با ثبت سفارش های ضروری خود و صرف نظر از خریدهای معمولی در این بازه زمانی، امکان ارسال کالاهای ضروری را به تعداد بیشتری از هموطنان مهیا سازند.

برای جبران این کاهش ظرفیت، دست کم به 2000 نیروی جدید در بخش عملیات، تحویل و ارسال و کارگر انبار احتیاج داریم. اولویت استخدام با داوطلبینی است که در شرایط رکود کسب وکارها، شغل خود را از دست داده اند و از نیروهای عملیاتی این شرکت ها دعوت می کنیم به دیجی کالا بپیوندند. شرایطی در نظر گرفته شده که این عزیزان پس از عبور از شرایط فعلی و عادی شدن شرایط سایر کسب وکارها بتوانند به شرکت های قبلی خود بازگردند.

همچنین برای قدردانی از این عزیزان که در شرایط فعلی به فداکاری و خدمت رسانی می پردازند علاوه بر حقوق و مزایای قانونی بسته های حمایتی ویژه در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از فرآیندهای مصاحبه و استخدام این در دسترس است.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "دیجی کالا برای پاسخ به احتیاج مردم در دوران کرونا به استخدام 2000 نیروی جدید احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیجی کالا برای پاسخ به احتیاج مردم در دوران کرونا به استخدام 2000 نیروی جدید احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید