خبرنگاران گرانفروشان میوه در همدان نقره داغ شدند

به گزارش وبلاگ پسر خوب، همدان- خبرنگاران- مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: این مجموعه با نظارت جدی بر عرضه میوه مورد نیاز نوروز، با 20 تن از گرانفروشان میوه برخورد کرد.

خبرنگاران گرانفروشان میوه در همدان نقره داغ شدند

علیرضا حسن پور روز دوشنبه در گفت و گو با وبلاگ پسر خوب اعلام نمود: همه ساله با نزدیک شدن به عید نوروز شاهد تلاطم در قیمت میوه بوده و برخی از عرضه کنندگان میوه خودسرانه اقدام به افزایش قیمت ها می کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان اضافه کرد: البته فعالیت کم کامیون داران برای جابجایی بار و کمبود میوه نیز در گرانی تاثیر گذار بوده با این وجود بازرسان تعزیرات حکومتی در گشت های مشترک بر قیمت ها نظارت دارند.

حسن پور گفت: امسال با توجه به محدودیت عرضه برخی اقلام به واسطه شیوع کرونا، تعطیلی داوطلبانه شماری از مکان های عرضه میوه شاهد گرانفروشی در برخی از مناطق حاشیه ای بودیم که در این راستا با 20 متخلف برخورد قانونی صورت گرفت.

وی گفت: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی 80 درصد صنوف نسبت به تعطیلی محل فعالیت اقدام کرده و تنها 20 درصد همکاری لازم را نداشتند که بیشتر آنها مربوط به ارائه دهندگان خدمات تعمیراتی در حوزه خودرو و لوازم خانگی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان اعلام نمود: روزانه 30 تا 40 مورد تذکر به واحدهای متخلف داده می شود که بیشتر صنوف به تذکرها توجه کرده و از ادامه فعالیت و عرضه خدمت خودداری می کنند.

حسن پور اعلام نمود: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا فعالیت برخی از واحدهای ارائه دهنده خدمات تعمیرات خودرویی، وسایل منزل و تهیه و عرضه غذای بیرون بر مجاز شد که در این راستا به اتاق اصناف پیشنهاد شد برای پیشگیری از تجمع فعالیت این واحدها نوبت بندی شود.

حدود 60 هزار واحد صنفی در همدان فعال هستند.

سال گذشته 16 هزار و 635 پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی این استان رسیدگی و مختومه شد.

طبق آخرین گزارش رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر امروز 41 هزار و 495 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، که 2 هزار و 757 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و 13 هزار و 911 نفر نیز بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران گرانفروشان میوه در همدان نقره داغ شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران گرانفروشان میوه در همدان نقره داغ شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید