با این اپلیکیشن گوشی خود را به یک مدیر همه جانبه چک تبدیل کنید

به گزارش وبلاگ پسر خوب، هر ساله بالغ بر میلیون ها چک بین مردم مبادله می شود و مدیریت این چک ها برای دارندگان آن سخت هست.

با این اپلیکیشن گوشی خود را به یک مدیر همه جانبه چک تبدیل کنید

به گزارش وبلاگ پسر خوب بنابراعلام همیاب24، طبق آمار بدست آمده از بانک مرکزی هر ساله بالغ بر میلیون ها چک در بین مردم مبادله می شود که این آمار در سالهای اخیر فرایند رو به رشد داشته و همچنان آمار چک های مبادله شده روز به روز افزایش می یابد. طبیعتا مدیریت چک های دریافتی و پرداختی برای دارندگان چک نیز سخت تر شده است. در این مقاله اپلیکیشن ساد24 را به شما معرفی می کنیم. ساد24 یک اپلیکیشن مدیریت همه جانبه چک می باشد که امکانات مختلفی از جمله راس گیری چک، یادآور پیشرفته چک و مبدل عدد به حروف را در کنار امکانات مهم و ارزشمندی همچون استعلام صیاد و استعلام سرقتی و یا مفقودی نبودن چک، در اختیار شما قرار می دهد.

ساد24، اولین و بزرگ ترین سامانه استعلام چک های بانکی و اعلام سرقت چک های مفقودی و سرقت شده در کشور هست. این سامانه تحت حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه فعالیت می نماید. در ساد24 تمام امکانات لازم برای مدیریت همه جانبه چک در اختیار کاربران قرار داده شده تا علاوه بر استعلام چک های برگشتی و صیادی، با ایجاد یک یادآور از موعد چک های خود باخبر شوند، در بایگانی چک آن ها در یک نگاه مدیریت نمایند و چک های مفقودی و یا سرقتی خود را ثبت نموده و به صورت کشوری اطلاع رسانی نمایند.

ساد24 معاملات امنی را برای شما رقم زده، به کسب و کار شما رونق می بخشد و کمک می نماید که شما با آرامش خاطر چک را بپذیرید و نگرانی بابت آن نداشته باشید.

اکنون به معرفی برخی امکانات ساد24 می پردازیم:

راس گیری چک چیست؟

راس گیری چک روش محاسبه سررسید واقعی تعدادی چک دریافتی با مبالغ مختلف و در تاریخ های مختلف می باشد.

فرض کنید در یک معامله چک هایی با مبلغ و تاریخ های متفاوت صادر نموده اید، شما می توانید از راس گیری استفاده نموده و چک ها را طوری انتخاب کند که راس کلی آن ها تاریخ مورد نظر شما شود.

راس گیر چک اپلیکیشن ساد24

در کمتر از 10 ثانیه و بدون قلم و کاغذ راس گیری کنید. راس گیر اپلیکیشن ساد24، امکان راس گیری با قابلیت تغییر مبدا زمانی را برای شما فراهم نموده است.

یادآور چک

یکی دیگر از موضوعاتی که معامله با چک را کمی مشکل نموده است، فراموشی سررسید چک های دریافتی و پرداختی است و اکثر کسانی که با چک معامله می نمایند خود به این موضوع اقرار می نمایند که، یکی از دغدغه های مهم آنها فراموشی سررسید چک ها است برخی از آنها این تاریخ مهم را در دفتر یا سررسید یادداشت می نمایند تا آن را از یاد نبرند اما به گفته خودشان این راهکار هم کارساز نبوده و گاهی اوقات از سر رسید یا دفتر هم فراموش می نمایند یا زمانی که در سفر هستند به آنها دسترسی ندارند.

با نصب کردن اپلیکیشن ساد24 و استفاده از قابلیت یادآور پیشرفته چک، یک یادآور مهم را همواره همراه خودتان داشته باشید تا زمان سررسید و اطلاعات مربوط به چک های دریافتی و پرداختی خود را با دقت، در قسمت یادآور چک، کنترل کنید. علاوه بر این یادآور چک با داشتن امکانات کاربردی و جالب دیگری شما را برای داشتن یک بانک اطلاعاتی جامع از چک هایتان همراهی می ­کند.

ما در این مطلب یادآور مناسب و جامعی را برای پیشگیری از این موضوع ارائه نموده ایم.

یادآور پیشرفته چک ساد24

در اپلیکیشن ساد24، قسمتی به نام یادآور چک وجود دارد تا زمانی که موعد چک شما فرا می رسد، تلفن همراه شما آن را به شما یادآوری کند. مزیت این نوع یادآوری این است که تلفن شما همواره همراه شماست و بسیار هوشمندانه و به موقع سررسید چک را به شما یادآوری می کند. پس اگر جزو افرادی هستید که در مبادلات خود بیشتر از چک استفاده می کنید و به دنبال برنامهای جامع هستید که با آن بتوانید چک های خود را به راحتی و در کمترین زمان مدیریت کنید ما این اپلیکشن کاربردی را به شما پیشنهاد می کنیم. یادآور چک ساد24 با در اختیار قرار دادن چند قابلیت کاربردی و ساده نگرانیهای شما را در مورد چک های بانکی رفع می نماید و زمان شما را به صورت هوشمندانه مدیریت می ­کند.

پس چک های خود را در یادآور ساد24 ثبت کنید تا موعد آنها را به شما اطلاع دهیم و از بدحساب شدن شما به واسطه برگشت خوردن چک تان جلوگیری کنیم.

تبدیل عدد به حروف

یکی دیگر از مشکلاتی که افراد هنگام نوشتن چک دارند نوشتن مبلغ چک و حروف فارسی است. با توجه به مشکلاتی که خط خوردگی روی چک برای آنها به وجود می آورد مانند جعل، بیارزش شدن چک و... در هنگام نوشتن چک باید به این موضوع دقت کنیم که هیچ اشتباهی در نوشتن آن رخ ندهد. ساد24، برای جلوگیری از خطاهای احتمالی در این حوزه قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن خود افزوده است. قابلیت تبدیل عدد به حروف که اخیراً به اپلیکیشن ساد24 اضافه شده است کمک می نماید که دیگر نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید و بدون هرگونه خطای احتمالی و محاسبات طولانی عدد را به حروف تبدیل کنید و از صحت و درستی آن مطمئن باشید.

با ساد24 با ارامش خاطر معامله کنید.

دانلود اپلیکیشن مدیریت چک ساد 24 از کافه بازار

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "با این اپلیکیشن گوشی خود را به یک مدیر همه جانبه چک تبدیل کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این اپلیکیشن گوشی خود را به یک مدیر همه جانبه چک تبدیل کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید