القحطانی تحت بازپرسی خانگی نهاده شد

به گزارش وبلاگ پسر خوب، ایسنا نوشت: سفیر سعودی در انگلیس گفت، سعود القحطانی مشاور سابق کاخ سلطنتی عربستان به عنوان متهم ردیف اول قتل روزنامه نگار منتقد سعودی بعد از عزل شدن از منصبش در داخل منزل خود تحت بازپرسی قرار گرفته است.

القحطانی تحت بازپرسی خانگی نهاده شد

خبرگزاری اسپوتنیک، خالد بن بندر بن سلطان، سفیر عربستان در انگلیس در سخنرانی خود در همایشی در لندن اظهار کرد: دولت عربستان هیچ ادله ملموسی درباره آنچه سعود القحطانی، مشاور سابق محمد بن سلمان ولیعهد عربستان ازبابت قتل جمال خاشقجی مرتکب شده، در دست ندارد، شاید بعضی ارتباطات احتمالی وجود داشته باشند اما او به چیزی محکوم نشده است.

وی اضافه نمود: ما هیچ ادله مستندی که می گوید او در این قتل دست داشته، نیافته ایم و کوشش کردیم به وسیله دوستانمان در استانبول یا آنکارا به اطلاعاتی دست یابیم اما آنها تمایلی به اشتراک گذاشتن اطلاعات ندارند ما نیز اطلاع زیادی برای در اختیار گذاشتن آنها نداریم زیرا این قتل در استانبول روی داد نه در عربستان.

دادستانی کل عربستان اکتبر اعلام نمود، تحقیقات نشان می دهند که جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعوی در کنسولگری عربستان در استانبول طی یک مشاجره کشته شده است. طی تحقیقات 18 تن با تابعیت سعوی بازداشت شده اند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "القحطانی تحت بازپرسی خانگی نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "القحطانی تحت بازپرسی خانگی نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید