آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در ارتش

به گزارش وبلاگ پسر خوب، معاون هماهنگ نماینده ارتش با بیان اینکه ارتش ایران کاملاً بر اوضاع مسلط است، گفت: نیروهای مسلح باید خود را حفظ نمایند تا هر گاه لازم شد بتوانند تحت هر شرایطی مأموریت اصلی خود را انجام دهند.

آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در ارتش

به گزارش وبلاگ پسر خوب انلاین به نقل از مهر، امیر دریادار حبیب الله سیاری با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در مورد تعداد مبتلایان به کرونا در ارتش جمهوری اسلامی، گفت: ما گفتیم کسی که وارد پادگان گردد باید حتماً تست بدهد و سالم باشد چون در پادگان همه سالم هستند.

وی اضافه نمود: ما در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران دو نوع کارکنان پایور و وظیفه داریم. ما در بین پرسنل پایور ارتش جمهوری اسلامی ایران 120 نفر مبتلا داشتیم که نزدیک یک سوم بستری بودند و مابقی خودشان استراحت داشتند تا خوب شوند.

سیاری گفت: در کل ارتش ما سه نفر فوتی داشتیم که دو نفر از آنها عمل قلب باز داشتند کرونایی نبودند. کل مبتلایان در پرسنل وظیفه 40 نفر بودند که آنها تشخیص داده شده و به خانه رفتند و خوب شده و بازگشتند.

معاون هماهنگ نماینده ارتش با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران کاملاً بر موضوع مسلط هستند، گفت: نیروهای مسلح باید خود را حفظ نمایند تا هر گاه لازم شد بتوانند تحت هر شرایطی مأموریت اصلی خود را انجام دهند.

در ادامه این برنامه امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مورد تجهیزات جدید ارتش، گفت: در ارتش جمهوری اسلامی و در نیروی زمینی یگان های سازمان یافته و آموزش دیده وجود دارد که با ساختار و تجهیزات خود به عنوان یگان های جنگ نوین هستند؛ به معنای دفاع شیمیایی و هسته ای هستند و آموزش های خاص خود را دارند.

وی اضافه نمود: اینها تجهیزات تشخیصی و برطرف آلودگی دارند. هنر ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بود که تجهیزاتی که برای تشخیص میکروب در نظر گرفته شد با تغییراتی در فناوری انجام دادیم که برای ویروس به کار گرفته گردد. سازمان های ما از 29 دی ماه شرایط گرفتند و فرصت داشتیم که تغییر کاربری و فناوری انجام دهیم تا هم در عرصه پاکسازی و ضدعفونی کردن مورد استفاده قرار بگیرد و با نمونه های خارجی رقابت کند. در بحث تشخیصی هم باز تجهیزات بسیار خوبی ساخته شده است

منبع: همشهری آنلاین

به "آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار مبتلایان و فوتی های کرونا در ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید